کمپرسور باد

کمپرسورهای روغن کاری نشونده

توضیحات کمپرسورهای روغن کاری نشونده :کمپرسورهای روغن کاری نشونده سری AQ 30-55 بصورت تلفيقی ،در بسته بندی کم حجم وبدون صدا طراحی شده اند ، کمپرسورهای روغن کاری نشونده دارای سردکن ، تخليه رطوبت ، سيستم اسمر معکوس و تصفيه به همراه سيستم کنترل کننده برای اطمينان حاصل کرده از کارايی و قابليت اطمينان می باشند . نوع Full feature کمپرسورهای روغن کاری نشونده شامل خشک کن های تبريدی نيز می باشند تا از سازگاری با مقتضيات کيفيت هوا اطمينان حاصل کنند و از فضای موجود بهترين استفاده بعمل آيد.
وجود مبدل فرکانس در سرای کمپرسور AQ VSD سرعت موتور را تغييری می دهد تا دقيقا به ميزان تقاضای هوای فشرده مطابقت داده شود ، بدين ترتيب در مصرف انرژی صرفه جويی می گردد .

کمپرسورهای روغن کاری نشونده با قابليت اطمينان ،عملکردی سازگار در کل طول زندگی، نصب آسان و کم هزينه، مصرف انرژی پايين، عملکرد راحت، تعمير و نگهداری آسان، عدم وجود مشکلات مربوط به کنترل مايع تقطير، عملکرد بی صدا  هستند.
کمپرسور های Work place Air System اطلس کوپکو ، کمپرسور های کم صدايی هستند که به تجهيزات تصفيه هوا مجهز می باشند . اين کمپرسورها به منظور ارائه مبنعی کار آمد برای توليد هوای فشرده طراحی شده اند .
کمپرسورهای روغن کاری نشونده کم حجم باسطوح صدای پايين . به علت پايين بودن سطح صدای اين کمپرسور می توان آنرا به راحتی در هر جايی نصب کرد، بدين ترتيب اندازه سيستم توزيع به حداقل می رسد و بنابراين افت فشار و امکان هر گونه نشتی کاهش می يابد .
کمپرسورهای روغن کاری نشونده تلفيقی کامل سيستم تصفيه هوا . هزينه نصب بطور بلقوه ای کاهش می يابد  امکان نصب چندين کمپرسور فراهم می شود .
انتخاب صحيح کيفيت هوا ، به اين علت که تکنولوژی تصفيه هوای اطلس کوپکو دامنه وسيعی  دارد بنابراين می توان کار آمدترين سيستم را انتخاب کرد تا مقتضيات هوای فشرده برآورده گردد.
سيستم های کنترل و نظارت ، به منظور اطمينان حاصل کردن از حداکثر بازدهی انرژی ، دستگاههای اطلس کوپکو هم مجهزبه سيستم های سنتی کنترل on/off هستند و هم مجهز به کمپرسورهايی با سرعت متغيير می باشند که تقاضای متغيير هوا را با مقتضيات توليد مطابقت می دهد.
بازدهی انرژی، موتور سرعت متغير برای صرفه جويی در انرژی، پايين ترين هزينه راه اندازی، وجود موتور سرعت متغيير بهترين روش برای کنترل کمپرسور است.
صرفه جويی انرژی درباره جزئی، فشار ثابت، توسعه ثبات فرآينده، جريان های  راه اندازی پايين، سرمايه گذاری های پايين تر در سيستم های الکتريکی، عدم جريمه های جريان حداکثر
راه اندازی آرام، No speed windows،
کمپرسورهای روغن کاری نشونده را می توان بطور پيوسته درون دامنه سرعت کنترل کرد
موتور محرک   VSD، مارک تجاری يکسان ، سرويس دهی راحت، ارائه خدمات در سراسر جهان
(1) عملکرد دستگاه بر طبق استاندارد ISO 1217,Ed.3,Annex C-1996
شرايط مبنا : فشار مطلق ورودی 1bar)14.5 Psi) دمای هوای ورودی 20°C
(2) سطح صدا بر طبق Cagi Pneurop PN8 NTC2

1- فيلتر ورودی هوا، 2- دريچه ورودی هوا، 3-بخش اصلی  کمپرسور، 4- مخزن جدا کننده، 5- سوپاپ حداقل فشار،6- پس سرد کن، 7- WSD
8- پمپ تزريق بنزين، 9- سرد کن آب، 10- فيلتر آب سيستم، 11- فيلتر اسمز معکوس، 12- مخزن ذخيره RO

طرح بخش اصلی کمپرسورهای روغن کاری نشونده
روتورها – روتورها ی پوليمری با کيفيت با طراحی بهينه افزايش کارايی فرآينده فشرده سازی محفظه Element. محفظه Element از جنس برتر آلومينيوم دار باعث قدرت و دوام محفظه می شود .ياتاقان های Element استفاده از ياتاقان های هيدروديناميک باعث افزيش طول عمر دستگاه می شود زيرا هيچ تماس فيزيکی درون خود ياتاقانها ايجاد نمی شود ، اين ياتاقانها  به سادگی روی لايه ای از آب حرکت می کنند و ديگر نيازی به روغنکاری نيست .
افزايش ميزان تحويل هوا، مصرف پايين انرژی، فرآيند فشرده سازی هم دمايی
درجه بندی فشار در  13bar ,10bar,7bar از سازگاری به دامنه وسيعی از کار بردها اطمينان حاصل می کند .
طراحی بی نظير و تلفيق قطعات درون کمپرسور LFX دارای چندين مزيت است .
عدم نياز به تعمير و نگهداری، عملکرد پيوسته
تضمين  100% عملکرد بدون نياز به روغن
عملکرد بی صدا و طبق استاندارد
LFX در مدل های متنوعی ارائه ده است بنابراين کار بران نهايی و مشتريان OEM حق انتخاب گسترده ای دارند.
کاملا بدون صدا ، کمپرسور تک سيلندری  مستقل / مجموعه لوازم موتور ، از جمله حفاظ حرارتی الکتريکی موتور در دستگاههای تک فاز . Power box به عنوان بسته جايگزين کاملی برای دستگاههای نصب شده روی مخزن يا برای کاربردهای OEM سفارشی به کار می رود .  قطعات اختياری لوله توزيع کننده از جمله گولاتور ، فشار سنج، اتصال خروجی
Power box نصب شده برروی مخزن 20 ليتری( 60HZ برای 50HZ/AS ME برای LE/AS1210)
شامل شير تنظيم ، شير اطمينان ، تنظيم کننده فشار، شير تنظيم جريان خروجی ، فشار سنج و پايه چرخدار : دستگاههای 3 فاز مجهز به فيوز اضافه بار نيز  هستند . يک کمپرسور تکميل و متحرک و روغن کاری نشونده .

Power box نصب شده بر روی مخزن هوای 50 تا  100 ليتری ،شامل شير تنظيم جريان خروجی و فشار سنج يک کمپرسور کامل با عملکردی بی صدا . برای دستگاههای 60HZ ،  مخزن های ذخيره هوا طبق استاندارد مورد  تاييد ASMF هستند . برای دستگاههای  50HZ ، مخزن های هوای مورد تاييد CE/AS1210 به کار می رود .

Spare Parts

Block : بلوک آلومينيومی پره دار برای پخش گرما و طول عمر زياد
سيلندر : بوش سيلندر آلومينيوم باروکش نيکلی باعث افزايش طول عمر عمليات می گردد .
رينگ های پيستون: رينگ های پيستونی کربنی بادوام
پيستون ها : پيستونها با آلياژ  آلومينيومی وروکش سطحی D.P.M خود روغنکاری
فيلترورودی : فيلتر ورودی با قابليت تعويض سريع
ياتاقان کارتل :مهر و موم شده جهت افزايش طول عمر ياتاقان
کارتل
موتور  الکتريکی :موتور الکتريکی با کيفيت IP54 class F

اصل فشرده سازی در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
اصل فشرده سازی LFX در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
کمپرسورهای پيستونی روغنکاری نشونده تک مرحله ای و دو مرحله ای

کمپرسورهای پيستونی LF از جمله توليدات شرکت اطلس کوپکو است که برای کاربردهای صنعتی طراحی و ساخته شده است و در عين حال مسائل مربوط به ايمنی محيط زيست نيز در طراحی آنها مورد توجه قرار گرفته است . اين کمپرسورها شامل ياتاقانهای اصلی آب بندی شده ، سيلندرهايی با روکش نيکلی و پيستونهای کربنی و رينگهای پيستون می باشند .
بلوک اصلی کمپرسورهای روغن کاری نشونده شامل فيلتر ورودی هوا ،سوپاپ های ديسکی فولاد ضد زنگ ، پيستونهای آمومينيوم با روکش گرافيتی ،سيلندرهای آلومينيومی سيليسيوم داره سردکن های داخلی (واحدهای دو مرحله ای )،پس سردکن ، سوئديج سطح روغن (3 سيلندر)، و يک بسته خروجی رزوه شده Powe,pack بنيادين شامل يک بلوک کمپرسور ، يک موتور تاييديه iec/csa/ul که مستقيما به بلوک متصل می شود و يک کليد فشار يا شير سولنويدی است . کمپرسوئر بنيادی شامل يک موتور تاييديه iec/csa/ul که مستقيما به بلوک وصل می شود و روی پايه بنيادين نصب می گردد، مجهز به شيرهای تنظيم فشار و تنظيم جريان الکتريکی دستگاه receiver mounted دارای يک موتور تاييديه  iec/csa/ul که مستقيما بلوک متصل می شود و روی يک مخزن تاييد LLMOM يا  CE,ASME,AS1210نصب می گردد .
مجهز به شير تنظيم فشار و تنظيم جريان الکتريکی دستگاه Full feature شامل موتور تاييديه iec/csa/ul که مستقيما به بلوک متصل شده است و روی مخزن مورد تاييد LLMOM يا   CE,ASME,AS1210نصب می شود، به همراه شير تنظيم فشار و تنظيم جريان الکتريکی دستگاه چرخدار (trolley unit) شامل يک بلوک کمپرسور که مستقيما به موتور الکتريکی يابنزينی متصل افت و روی يک پايه چرخدار با 2 مخزن  8  ليتری نصب شده است ، اين سيستم  مجهز به دسگيره های بخصوص برای حمل و نقل راحت دستگاه می باشد . بعلاوه يک شير تنظيم  ويژه  برای  به راه اندازی بدون بار بر روی سيستم نصب شده است .

سوپاپ های ديسکی در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
سوپاپ ديسکی ورودی / خروجی قابل انعطاف از جنس
فولاد ضدزنگ ساخت شرکت اطلس کوپکو
سردکن :
سردکن آلومينيومی پره دار برای دستگاههای تک مرحله ای يا کولر داخلی و پس سردکن برای دستگاههای در مرحله ای

فن خنک کننده در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
فن خنک کننده با ظرفيت بالا دارای هواکش محافظتی،دارای بهتري کارايی و عملکرد ايمنی

سردکن خروجی در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
سرکن پرده دار مسی

سطح  صدای پايين کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
مجرای ورودی (intak) تعديل صوت و نتوری برای  سطوح  صدای پايين

فيلتر ورودی هوا کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
تعويض سريع ، فيلتر ورودی هوا با سطح بزرگ – کاهش  دهنده آلودگی و افزايش دهنده طول عمر کمپرسور
کارتل آلومينيومی بار ريخته گری فشاری
کارتل آمينيومی و سرهای پرده دار سيلندر، ويژگی های خنک کنندگی را ارتفاء می دهند و منجربه افزايش طول عمر سيستم  عملکرد بهينه می گردد .

صدا خفه کن در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
صدا خفه کن باعث کاهش سطح صدا در هنگام تخليه بار کمپرسور می گردد.

شير تخليه بار در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :

شير تخليه باز يک طرفه از استارت های بدون بار و طول عمر بيشتر سيستم اطمينان حاصل می کند .
برای کسب اطلاعات در خصوص ابعاد و ترکيبات کمپرسور / مخزن لطفا با اطلس کوپکو يا توزيع کنندگان اين سيستم ها تماس بگيريد . مخزن های(CE( Ero در انواع  120,250,475 l,10, 15, 20 bar ارائه می شوند. (1) تحويل هوای آزاد بر طبق استاندارد  ISO 1217,Ed3,Annex c-1996 سنجيده می شود .

کمپرسورهای پيستونی روغنکاری نشونده تک مرحله ای ودر مرحله ای
اصل فشرده سازی
اصل فشار سازی سوپاپ ديسکی انعطاف پذير
کمپرسور اسکرول دوار روغن کاری نشونده
سری  کمپرسورهای اسکرول SF شديدا از تکنولوژی پيشرفته ای بهره مند هستند ، کاملا مقرون بصرفه ، راه اندازی بی نهايت ساکت ، حداقل نياز به تعمير و کم حجم می باشند  . اين کمپرسورها مجهزبه موتورالکتريکی IP55 Class F می باشند .
حداقل نياز به تعمير و نگهداری ،قابليت 10,000 ساعت عملکرد بودن مراقبت و نگهداری مناسب برای استفاده مرضعی و تاسيسات اتاق کمپرسور ،اين دستگاههای کوچک و کم حجم عملکرد بالايی دارند و در عين حال حداقل نياز به تعمير و نگهداری هستند .
تمام اين کمپرسورها بر طبق سيستم مديريت کيفيت و محيط زيست اطلس کوپکو ساخته می شوند . اين سيستم ها به کامل با استاندارد های ISO 9001 و ISO14001 مطابقت دارند . خشک کن های اطلس کوپکو مورد آزمايش قرار می گيرند . تحت شرايط موقعيت های مورد  تقاض قادر به عملکرد باشند .

کمپرسور اسکرول دوار روغنکاری نشونده
سيستم نظرات و کنترل Elektronikon
Elektronikon هوشمند

برای سيستم نظارت وکنترل Elektronikon ازنرم افزارويژه ای استفاده می شودMSCC. Multi scroll compressor controller)MSCC) قادربه کنترل توالی عمليات و کنترل ظرفيت سيستم است و بدين ترتيب در مصرف انرژی صرفه جويی می شود .

سيستم تنظيم کننده الکترونيکی تضمين کننده راه اندازی آرام موتور است اين سيستم نقطه اوج جريان راه انداز را ازبين می برد و اين امکان را ايجاد می کند که سيستم در حداقل زمان بتواند از صفر تا تمام ظرفيت کار کند . ساعت های به راه اندازی بطور يکسان در دستگاههای مرکزی متفاوت متعادل  می شوند .
الگو سيستم کنترل ، فشار خالص هوا را در دامنه فشار معينی نگاه می دارد که توسط آن سيستم می تواند ميزان عرضه و تقاضا را مطابقت دهد.
صفحه نمايش الفبا عددی به زبان های مختلفی قابل برنامه ريزی است و بدين ترتيب می توان اطلاعات مربوط به عمليات و وضعيت دستگاههای  مرکزی را بطور پيوسته مشاهده کرد .
عملکردهای مهم بطور پيوسته اسکن  می شوند و بدين ترتيب می توان عمليات کلی را کنترل کرد .
کمپرسور اسکرول دوار روغنکاری نشونده
(1) عملکرد دستگاه برطبق استاندارد Annen c-1996 . ISO 1217 مورد سنجش قرار می گيرد .
(2) سطح صدا در مسافت  1  m  و برطبق کد آزمايش Pneurop/cagi  PN8NTC2  سنجش می شود .
1bar )14.5 psi) : فشار ورودی مطلق
:20°C )68°F) دمای هوای ورودی
SF 1-4 يک سيستم Full Feature ( تمام خصصيه ) است . کمپرسور های full feature اطلس کوپکو شامل يک خشک کن تبريدی هستند که در بسته کمپرسور تلفيق شده اند . اين خشک کن ها از قبل به منبع تغذيه نيروی کمپرسور متصل شده اند و برای راه اندازی فقط به يک اتصال ساده به برق نياز دارند .

SF نصب شده برروی مخزن در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
مول های  SF 1-4 همراه با دو مخزن تلفيقی گالوانيزه شده 16  ليتری و يا يک مخزن افقی 720 ليتری 120گالن تحويل مشتری می شوند .

SF Mono به همراه مخزن هوای تلفيقی در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
SF 1-4 يک بسته کامل کمپرسور اسکرول است . SF 1-4 شامل بخش اصلی فشرده سازی ، موتور محرک ، پس سردکن و استارتر است که همگی در يک محفظه ضد ارتعاش گنجانده شده اند .
SF 1-4 يک Work place air system تمام و کمال است به علت پايين بودن سطح صدای (54 dB (A) اين کمپرسورمی تواند آن را مستقيما در همان محل مورد نظر نصب کرد .

:SF –Skid در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
مدل هایSF –Skidدارای طرحی ساده هستند و بدين ترتيب به راحتی  می توان آنها را در محل مورد نظر و در تلقيق با شبکه هوای موجود نصب کرد .
مدل های skid سيستم های مستقلی هستند که مجهز به يک قطعه اسکرول مجزا (Single scroll element) موتور محرک ، پس سرد کن و استارتر تلفيقی هستند و همگی در يک محفظه صدا خفه کن نصب شده اند .

SF-Skid نصب شده بر روی مخزن هوا در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
شامل يک سيستم SF-Skid که بر روی يک مخزن  270 ليتری 80 گالن  نصب شده است .
تمام مخزن های  AS دارای عايق داخلی هستند که از  خوردگی آنها جلوگيری می شود .

SF-Twin نصب شده برروی مخزن در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
نصب دو سيستم SF-Skid بطور تلفيقی بر روی يک مخزن هوا  با ظرفيت 500 ليتری (120gallon) . هر سيستم مجهز به يک استارتر جداگانه است که هنگام تغيير در تقاضای  هوای فشرده باعث حداکثر انعطاف پذيری می گردد . هر دوی کمپرسور ها به يک کليد فشار جداگانه مجهز هستند که اين مکان را ايجاد می کند که هر سيستم بطور مستقل کار کند و يا بنابر افزايش  تقاضای هوا می توانند به همراه يکديگر کار کنند .

فشرده سازی هوا از طريق کنش متقابل اسکرول دوار و ثابت صورت می گيرد . هوا به محفظه فشرده سازی وارد می شود . وقتيکه هوا به داخل محفظه وارد می شود ،اسکرول دوار دريچه  ورودی هوا را می بندد ،همزمان با گردش اسکرول،هوا بطور پيوسته در حفره های کوچکتری فشرده می شود .

جريان پيوسته ای از هوای فشرده از طريق لوله تخليه خارج می شود ، اين لوله تخليه در مرکز اسکرول ثابت قرار دارد. اين فرآيند  بطور پيوسته تکرار می شود و بدين ترتيب جريان هوای فشرده بدون هيچ تکانه ای خارج می شود .

موزه
اسطوره و هيولاها
موزه Hancock واقع در نيوکاسل انگلستان در نمايشگاه اسطوره ها و هيولاهای متحرک از يک کمپرسوراسکرو بدون صدا ساخت شرکت اطلس کوپکو استفاده کرد  .
پنج مدل متحرک حيرت انگيز در اين نمايشگاه وجود داشت يک اژدها، شيمر (حيوانی اساطيری با سر شير ، تنه بزودم مار )،سيکلوب (نمول يک چشم )،غول برفی و يک موجود فضايی ، که همگی توسط هوای فشرده به حرکت در می آمدند
حتی کوچکترين حرکات آنها برنامه ريزی شده بود تا غول ها واقعی تر به نظر برسند . از بالهای 18 فوتی اژدها گرفته تا حرکت نوک انگشتان ، باز و بسته شدن پلک های غول هنگامی که تماشاچيان را نگاه  می کرد و حرکت دهان سيکلوپ وقتيکه پای يک گوزن را گاز می زند .
کمپرسورکمپرسورهای روغن کاری نشونده به همراه خشک کن تبريدی اطلس کوپکو می بايست در پشت صفحه کار کند ، يعنی جايکه کارکنان مشغول کار هستند اندازه و سطح صدا از جمله مسائل مهم برای انتخاب سيستم  است کمپرسور اسکرول دوار اطلس کوپکو مدل SF4 و سطح صدای 650DbA يک گزينه ايده آل بوده . از جمله مقتضيات مهم ديگر شامل هوای خشک و تميز بود اسکرول SFA دارای عملکردی 100% بدون نياز به روغن است ،اين سيستم به يک خشم کن مجهز است  و بدين ترتيب احتمال عبور روغن و رطوبت از ميان اين هيولاهای افسانه ای وجود نداشت.
استنيو مک اين ،کاراتور يکی از کارمندان موزه Hancock اظهار داشت ، تجهيزات هوای فشرده کاملا قابل اطمينان بودند ما هيچ مشکلی با اين سيستم نداشتيم . کمپرسور اسکرول به آرامی کار می کند و هيچ مزاحمتی ندارد .
بين فوريه و آغاز ماه ژوئن ، حدود 55000 نفز از نمايشگاه  اسطوره ها و هيولاهای موزه Hancock  ديدن کردند که جايزه سال 2000 را در خصوص جذب ملاقات کننده به خود اختصاص داد اين هيولاهای متحرک توسط شرکت ژاپنی kokoro  با همکاری موزه تاريخ طبيعی لندن ساخته شدند .

کمپرسورهای اسکرول روغنکاری نشونده برای کاربردهای خودرو     

کمپرسورهای SFR از اصل فشرده سازی بی نظير اسکرول دوار بهره می برند ترتيب برای کاربردهای بادی خودروهای راه آهن و اتوبوسها ايده آل هستند و هوای فشرده تميز و قابل اطمينان در اختيار آنها قرار می دهند .
سری کمپرسور های SFR به پاس عملکرد بدون روغن ، کم حجم بودن ، سبک بودن ، سطح صدای بی نهايت پايين و عدم ارتعاش کاملا برای کاربردهای متروی زير زمينی و قطارها مناسب می باشند .
مزيت ها در کمپرسورهای روغن کاری نشونده :
کم حجم و سبک
قابليت اطمينان برای عمليات پيوسته و متناوب
عدم نشتی
سطوح ارتعاش و صدای بيش از حد پايين
بدون خطر برای محيط زيست
عدم نياز به تعمير و نگهداری
کاربر پسند
هزينه چرخ زندگی پايين

تعمير و نگهداری راحت در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
کمپرسورهای روغن کاری نشونده ، کمپرسورهای سری SFR به علت عدم نياز به تعمير و نگهداری حتی فراتر از انتظارات بازار راه آهن هستند  و هزينه های عملياتی را  کاهش می دهند . اين نوع کمپرسور بر تمام تکنولوژيهای سنتی کمپرسور که تاکنون وجود داشته است غلبه می کند . سری SFR  بطور پيشگيرانه تعمير و نگهداری می شود و کاملا تحت حمايت شبکه جهانی شرکتهای فروش اطلس کوپکو و توزيع کنندگان است .

فواصل سرويس دهی طولانی
تعمير و نگهداری پيشگيرانه
قابليت دسترسی به جعبه ابزار برای تعمير
قطعات يدکی اصل و با کيفيت
حمايت جهانی
کمپرسور های اسکرول روغکاری نشونده برای کاربردههای خودرو
محرک ها
سيستم SFR به همراه محرک های گوناگونی در اختيار مشتری قرار می گيرد .
سری استانداردTEFC،موتورهای القايی قفس سنجايی، 3 فاز در ولتاژهای متغيير ، 50/60Hz.IP55,class f برای کاربردهای راه آهن
موتور DC  بر طبق مشخصات ويژه مشتری

کمپرسور های اسکرول روغنکاری نشونده برای کاربردههای خودرو
گزينش های استاندارد
جداکننده آب
حفاظ تضعيف کننده  صدا
چار چوب بنيادين برای نصب خارجی برروی خودروها
کليدهای کنترل و هشدار دهنده فشار
محفظه کنترل
استارتر موتور
کليدهای اتصال سريع (ولتاژ پايين موتور ) برای اتصال و قطع سريع جريان برق
تجهيزات ضد يخ برای عملکرددر دمای پايين تا 40°C
مخزن های هوا
کمپرسور های روغنکاری نشونده برای کاربردهای خودرو
بسته های تصفيه هوا
اين کمپرسورهای روغن کاری نشونده را می توان به همراه تجهيزات کامل تصفيه هوا به مشتری ارائه داد ، از جمله جدا کننده آب ، فيلترها و خشک کن های دسی کانت که مطابق با استاندارد ISO 8573-1,Class 1.2.1 هستند .
هوای با کيفيت ازسيستم هوای فشرده محافظت می کند وهزينه عملياتی و ايجاد وقفه درسيستم بطور چشمگيری کاهش می يابد .
کمپرسور های اسکرول روغنکاری نشونده برای کاربردهای خودرو
سفارشی سازی در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
کمپرسور های SFR می توان بطور سفارشی و بنابر مقتضيات هر يک از مشتريان اصلاح کرد .
اين علت که اين دستگاهها  بطور سفارشی ساخته می شوند بنابراين هر يک به عنوان پروژه ها به روش نظام مند يکسانی مورد رسيدگی قرار می گيرند تضمين کننده کيفيت محصول و طرح مهندسی است .

کمپرسورهای روغنکاری نشونده
بدون روغن ……. بدون احتمال خطر با به کارگيری اين کمپرسور ها ، تحويل هوای فشرده ديگر امتياز سيستم های توليد خارجی محسوب نمی شود .
اين کمپرسور ها راه حل ممتازی برای بسياری از نياز های هوای فشرده هستند . اگر به هوای فشرده عاری از روغن نياز دارد ويژگی های محصول را با انتخاب خود يعنی سری ZR/ST15-50 ارزيابی کنيد.
100% هوای بدون روغن
عدم وجود مشکلات کنترل تقطير
کاربر پسند و تعمير راحت
عملکرد پيوسته در تمام طول عمر سيستم
مزيت ها
قابليت سازگاری تمام قطعات باعث قابليت اطمينان وکارايی بهينه سيستم می گردد .
ويژگی ها
بسته تجهيزات کامل و بدون صدا
برای ايجاد محصول نهايی با کيفيت و فرآيندتوليد قابل اطمينان
امکان نصب دستگاه مستقيما در محيط کار واستفاده بهينه از فضای موجود و کاهش هزينه های نصب و عملياتی
يک موتور flange –mounted کار آمد برای سهولت تنظيم
اطمينان از مصرف پايين انرژی و فشار عملياتی دقيق
باعث حداکثر صرفه جويی در انرژی می شود .
اطمينان از کنترل خودکار و موثر کمپرسور
انتخاب خشک کن های تبريدی (ID) و جذب سطحی
دو نوع محافظ Canopy ،محافظ استاندارد برای سطوح پايين صدا و work place air system برای سطوح بيش از حد پايين صدا
موتور محرک IP55
بخش فشرده سازی دو مرحله ای با دو دندانه ،در تلفيق با سردکن داخلی و پس سرد کن
دو نوع موتور سرعت متغيير 37,50KW VSD
Elektronikon®، نظارت و کنترل الکترونيکی و سيستم ارتباطی

 

مراقب محيط زيست و کمپرسورهای روغن کاری نشونده
استفاده از محرک سرعت متغيير و صرفه جويی در انرژی
استفاده از مبدل فرکانس ZT/R 37 ,50kw VSD باعث تغيير سرعت کمپرسور می شود و بدين ترتيب سرعت کمپرسور با ميزان تقاضای هوا مطابقت داده می شود،بنابراين به راحتی در انرژی صرفه جويی می شود و هزينه اضافی خريد اين سيستم ظرف يک يا دو سال باز خواهد گشت .
مبدل فرکانس در داخل بسته کمپرسورهای روغن کاری نشونده تلفيق شده است . برای ارزيابی سيستم خود با کارشناسان اطلس کوپکو تماس بگيرند . آنها برآورد دقيقی از صرفه جويی های انرژی برای کارخانه شما بعمل می آورند .

حسگرهای الکترونيکی در جاهای مختلف کمپرسور نصب می شوند ، اين حسگرها اطلاعات مربوط به دما و فشار را به ميکرو پرداز شگر ارسال می کنند .
اين ميکرو پردازشگر بطور پيوسته و بدرستی و صنعت کل سيستم کمپرسورهای روغن کاری نشونده را کنترل می کند و بطور خودکار کمپرسور را جهت عملکردبهينه و کارآمد تنظيم و کنترل می کند .
سيستم Elektronikon مجهز به عملکرد  متوقف کننده خودکار است بنابراين در هنگام بی بار بودن کمپرسور و يا وقتيکه پيش بينی می شود کمپرسور در طولانی مدت دارای عملکرد بدون بار است آنرا خاموش  می کند .
اطن به معنی مصرف کمتر انرژی ، فرسودگی کمتر و فواصل تعمير  نگهداری طولانی تر و کاهش وقفه های برنامه ريزی نشده است .
از طريق کليدهای حسگر،دستورالعمل هايی به کمپرسور داده می شود .
سيستم Elektronikon در کارخانه کاملا برنامه ريزی می شود و در صورت نياز می توانيد اين سيستم را مجددا برنامه ريزی می کنيد .
Elektronikon به زبان شما صحبت می کند و همچنين زبان ديگری را نيز ارائه می دهد .
همچنين مقتضيات تعمير را پيش بينی می کند و کمک می کند که کارهای مربوط به تعمير و نگهداری را برنامه ريزی می کنيم .
عملکرد  دستگاه بر طبق استاندارد C-1996  ISO1217,Ed3,annex  سنجيده می شود .
سطح صدا برطبق Pneurop/Cagi PN8NTC2 ،تولرانس  3db مورد سنجش قرار می گيرد .
:3dB برای دستگاههای هوا خنک شوی ZT

شرايط مبنا در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
:1 BAR)14.5 psi) فشار ورودی مطلق
:20°C)68°F) دمای هوای ورودی
درفشارهای کاری زير
7bar برای شرايط کاری برای حداکثر فشار 7.5bar
8bar برای شرايط کاری برای حداکثر فشار 8.6 bar

نمودار جريان در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
جريان روغن هوای کمپرسور را می توان به وضوح مشاهده کرد

ويژگی های کليدی کمپرسورهای روغن کاری نشونده شامل :

روغن فقط برای روغنکاری موتور استفاده می شود و در فرآيند فشرده سازی دخالتی ندارد .

بعد از فشرده سازی و خنک سازی اولين مرحله و دومين مرحله ، wsd رطوبت را خارج می کند .

جريان هوا در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
-1 فيلتر ورودی هوا
:2 دريچه ورودی هوا
:3 بخش کمپرسور کم فشار
:4 سردکن داخلی
:5 WSD (سردکن داخلی )
:6 بخش کمپرسور پرفشار
:7ارتعاش گير
:8پس سرد کن
:9 جدا کننده  آب WSD
:10 فن خنک کننده محوری

 

جريان روغن در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
:11 مخزن روغن موتور
:12 پمپ روغن
:13 سردکن روغن
:14 فيلتر روغن

100% هوای بدون روغن
طراحی و ساخت توسط اطلس کوپکو
فشرده سازی توسط دندانه دوار بدون نياز به روغن
مونتاژ روتور بطور کاملا همزمان شده
آب بندی دقيق محور گردان
عدم وجود روغن در هوا
کمپرسور دو دندانه – افزايش ميزان تحويل هوا
مصرف انرژی پايين
طرح متقازن و متعادل از نظر ديناميکی
عملکرد پيوسته در تمام طول عمر

 

گزينش های استاندارد در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
گزينش های استاندارد ZT/ZR
کمپرسور های هواخنک
کمپرسور های هواخنک
تلفيق خشک کن تبريدی D

تلفيق  خشک کن جذب سطحی IMD
مجرای فرعی خشک کن برروی خشک کن IMD استاندارد (IMD)
کليدعايق مبنع نيرو
محافظت از يخ زدگی
حفاظت از باران
مهر GOST روسی
مقاومت های حرارتی و گرمکن های ضد ميعان
فلانژهای ANSI
تلفيق خشک کن جذب سطحی IMD
مجرای فرعی خشک کن بر روی خشک کن ID  استاندارد(IMD)
کليد عايق منبع نيرو
حفاظت از يخ زدگی
حفاظت از باران
مهر GOST روسی
مقاومت های حرارتی و گرمکن های ضد ميعال
فلانژهای ANSI
بازيافت انرژی
شيرکنترل آب

خشک کن ID در کمپرسورهای روغن کاری نشونده
ارئه کننده ارزشمندترين تکنولوژی خشک کن در بازار امروز
تلفيق خشک کن های آزمايش شده ID در کمپرسور های روغنکاری شونده GA امری عادی است .
هم اکنون خشک کن ID بطور سفارشی درسری Z کمپرسورهای روغنکاری نشونده گنجانده می شود .
استفاده از بهينه از فضا توسط   workplace air System tm
به علت سطوح صدای بی نهايت پايين workplace Airsystem ، کمپرسور های Z را می توان مستقيما در محل کار نصب کرد ،بنابراطن باعث استفاده بهينه از فضای موجود می شود .

کارآمد در محيط های نامساعد
هم اکنون کمپرسور های نوع 50°C ambient temperature  موجود می باشند بنابراين شرايط محيط هر چقدر هم که سخت باشد کمپرسور های Z قادر هستند بطور موثر و قابل اطمينان کار کنند .
کمپرسورهای high ambient دردو نوع آب خنک وهوای خنک موجود می باشند که در دامنه های فشار 7.5,8.6bar
کار می کنند .

سطوح صرف جويی انرژی با کمپرسور های  Full Fature
ممکن است که در بعضی کاربردها به گزينش های اضافی نياز باشد و لازم باشد که سيستم های کنترل و تصفيه هوا ارتفاء داده شوند .اطلس کوپکو از طريق سفارشی سازی محصولات توانسته است گزينش های استاندارد و تجهيزات تلفيقی سازگاری را در اختيار مشتری قرار دهد و بدين ترتيب هوای فشرده با پايين ترين هزينه توليدی می شود .
اگر سيستم به هوای خشک نياز دارد، می توانيد خشک کن جذب سطحی IMD را به سيستم اضافه کنيد . اين يک خشک کن بی نظيری است و برای محيط زيست خطری  ندارد اين خشک کن بطور سفارشی در سيستم نصب می شود و در دو نوع آب خنک و هوای خنک موجود می باشد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا