کمپرسور باد

فروش کمپرسور باد فندکی

آنچه در مورد فروش کمپرسور باد فندکی بدانید

آنچه در مورد فروش کمپرسور باد فندکی بدانید

 

دیگر امروزه کسی نیست که از فواید و کاربردهای حیاتی کمپرسورها آشنا نباشد. در جای جای صنعت کمپرسورها به شکل های مختلف و اندازه های مختلفی در امده اند تا در همه شرایط و همه حال کمک حال ما باشند. از اهمیت های کمپرسورها همین است به همین دلیل است که به عنوان دست های صنعت از آن ها یاد می شد. کمپرسور های از گذشته تا به الان بسیار تغییر کرده اند تمام این تغییران باعث کوچک شدن یا افزایش کارایی این دستگاه ها بوده است.
در بازه های مختلف زمانی بسته به موادهای موجود سوخت و انرژی محرکه هر کمپرسور دست خوش تغییر شده است برای مثال در ابتدا با استفاده از ذغال سنگ و سوخت های این چنینی کمپرسورها کار میکردند بعدها بعد از امدن سوخت های فسیلی سوخت موتور آن ها هم تغییر کرده است. بعد از گذشته سالیان با اختراع برق و الکرتریسیته موتور محرکه کمپرسورها تغییر کرد. البته همچنان از کمپرسورهایی که قدرت و فشار بالایی تولید می کنند از سوخت های فسیلی استفاده می کنند.

امروزه با این تنوع انسان همیشه دچار شک و گمراهی در انتخاب می شود و نمیتواند کمپرسور متناسب با نیاز خود بیابد. یکی از انواع این کمپرسورها، کمپرسورهای فندکی می باشد. از این کمپرسورها در مکان هایی بیرون از محل کار یا خانه استفاده می شود. این کمپرسوهای کوچک یا فندکی چون با نیروی محرکه کم نسبت به سایر کمپرسورها کار می کند معمولا در سفر و در جاده های به کمک انسان می آید. حال باید برای خرید این کمپرسورها محل مطمینی را که در آن فروش کمپرسور باد فندکی انجام می گیرد پیدا کرد.

 

کمپرسور چیست؟

 

کمپرسور هوا که به نام کمپرسور باد و یا موتور باد نیز شناخته شده است، مخزنی از جریان فشرده هوا است که وظیفه نگهداری و متراکم کردن سیالاتی مثل گازها و بخارات و در صورت نیاز تخلیه این سیالات و گازها برای استفاده اط انرژی آن ها را به عهده دارد. از این دستگاه که معمولا بالاترین انرژی لازم را در میان ابزارآلات بادی دارا می باشد، جهت مصارف گوناگون از جمله تنظیم باد لاستیک های خودرو، باد کردن توپ، تشک های بادی و همچنین موارد صنعتی نظیر دریل ها، آچار بکس ها، پرچ کن ها، منگنه کوب ها استفاده های متعددی می شود. امروزه پمپ باد با فشارهای مکش و دمش مختلفی بر طبق نیاز در صنعت و یا مصارف خانگی ساخته و استفاده می شود.

 

کاربردهای کمپرسور

 

با توجه به کاربرد و نحوه عملکرد مختلف این کمپرسورهای باد، انواع مختلفی از آن ساخته می شوند که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
کمپرسور باد فندکی  از نمونه های کمپرسورهای کوچک می توان به مدل فندکی آن اشاره کرد. موتور باد فندکی با اتصال به درگاه فندکی خودرو به کار می افتد و شروع به فشرده سازی می کند. پمپ هوای فندکی با بهره مندی از موتور الکتریکی کوچکی که دارد هوا را درون سیلندر فشرده می کند که از انرژی آن می توان به راحتی برای چرخ ماشین، دوچرخه و لوازم مورد استفاده در سفر مانند قایق ها و تشک های بادی استفاده کرد. کمپرسور های کوچک فندکی با سودمندی از صفحه نمایش میزان هوای خروجی و فشار آن را نشان می دهد تا کارکرد با آن ها از سهولیت بیشتری برخوردار باشد.کمپرسور های فندکی دارای چراغ بوده و قابلیت اتصال به برق شهری و پورت usb را دارد و می توان از دیگر مزیت های این مدل کمپرسور ذکر کرد.

 

کمپرسور پرتابل

 

این مدل از کمپرسور باد به دلیل قابلیت حمل و جابه جایی به راحتی می تواند در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرد و همین موضوع باعث شده تا با استقبال و بازخورد خوبی رو به رو شود. کاربردهای این مدل از کمپرسورها معمولا شامل خنک کردن، تمیز کردن و خشک کردن هوای خروجی می شود.

کمپرسور برقی

 

این کمپرسورها که به نام تلمبه برقی نیز معروفند، با توجه به وزن کمتر نسبت به نمونه بادی کمپرسور باد به انرژی کمتری هم نیز برای استفاده نیاز دارد. این ویژگی باعث شده تا افراد بیشتری بتوانند از این ابزار استفاده کنند، بنابراین مورد توجه عموم قرار گرفته است. یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب کمپرسور برقی بی صدا بودن آن است. این ویژگی به خصوص برای مصارف خانگی و استفاده کمپرسور در فضاهای مسقف بسیار حائز اهمیت است.
کمپرسور صنعتی: که در ابعاد بزرگ ساخته شده اند، به منظور تسهیل در جابجایی از چرخ و دستگیره استفاده می کند. کمپرسورهای صنعتی دارای دو پیستون هستند که اولین پیستون وظیفه فشرده سازی هوا را به عهده دارد و باد را به وسیله شیر کنترل به پیستون دوم انتقال می دهد، پیستون دوم نیز با فشرده تر ساختن هوای موجود آن را به مخزن هدایت می کند تا در زمان مورد نیاز از انرژی ذخیره شده آن استفاده کند.

 

کمپرسور باد فندکی چیست؟

 

کمپرسور فندکی یکی از وسایل و ابزارهای پرکاربرد جهت تعمیرات سرپایی و سریع ماشین می باشد که به طور کلی برای هر نوع وسیله نقلیه یک وسیله ضروری و حیاتی محسوب می شود. کمپرسور فندکی دارای انواع مختلفی است از این رو با توجه به ویژگی های مناسبی که دارد جهت تعمیر ماشین و تولید باد به میزان مناسب مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی متفاوتی برای انواع کمپرسورهای فندکی وجود دارد که می توان نمونه های متفاوتی از آن را در بازار این محصول مشاهده و تهیه نمود. قدرت و سرعت عمل در این وسیله به شکل های مختلف مشاهده می شود و با توجه به کاربردهای متفاوت مورد انتظار از این ابزار تنوع موجود می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

کمپرسور باد فندکی

کاربرد و ویژگی کمپرسور باد فندکی

کمپرسورهای فندکی جهت تولید باد با میزان قدرت متفاوتی هستند که ویژگی و قابلیت های کاربردی آنها را با تنوع مناسبی همراه می سازد. انواع کمپرسورهای فندکی قابلیت اتصال به باتری ماشین را دارند از این رو در انواع اتومبیل قابل استفاده می باشند حال این کمپرسورها چه با درگاه USB متصل شوند وگاه بخ جا فندکی ماشین. با استفاده از کمپرسورهای فندکی می توان هر نوع پنچری و یا کم بادی که در لاستیک ماشین پدید آمده است را در زمان کوتاه تر رفع کرد. برخی از انواع کمپرسورهای فندکی دوکاره هستند و علاوه بر فندکی خوردو مجهز به انبر جهت اتصال به سرباتری خودرو می باشند از این رو جهت استفاده از انواع کمپرسورهای فندکی در موقعیت های مختلف جای نگرانی نیست. بدنه مناسب و قدرت بالایی که برای کمپرسورها وجود دارد می تواند سرعت باد کردن لاستیک را به میزان زیادی افزایش دهد به همین خاطر در وقت و هزینه صرفه جویی می شود.

کمپرسورهای فندکی به دلیل داشتن وزن مناسب به راحتی قابل حمل بوده از این رو برای افرادی که دائم در حال سفر هستند گزینه بسیار مناسبی محصوب می شود. تامین انرژی مورد نیاز برای انواع کمپرسور فندکی به شکل متفاوتی با فندکی و یا باتری خوردو انجام میگیرد از این رو می توان از مزایای این وسیله در هر مکانی می توان بهره مند شد. برخی از مدل های کمپرسور فندکی علاوه بر استفاده به عنوان پمپ باد کاربردهای دیگری نیز دارند که شامل تجهیز به پورت USB بوده و چراغ قوه نیز هستند که از این رو این دستگاه را کاربردی تر از قبل می کند. برخی از مدل های این وسیله قابلیت اتصال به برق شهری را دارند از این جهت که در برخی از مدل های آن قابلیت دمندگی و مکندگی وجود دارد که به عنوان یک وسیله پرکاربرد برای انواع خوردو استفاده می شوند. کمپرسورها عموما برای تعمیرات سرپایی وسیله مناسبی محسوب می شوند و از آنجایی که در حجم و قابلیت های گوناگون عرضه می شوند مشتریان خاص خود را دارند. علاوه بر اتومبیل های سواری برخی از انواع ماشین های سنگین و نیمه سنگین نیز می توانند از نوع مناسب کمپرسور استفاده کنند که با توجه به قدرت بالا دارای ویژگی های مطلوب تری بوده و از نظر زمانی بازدهی و هزینه نگه داری کمتری دارد.

نکات خرید و فروش کمپرسور باد فندکی

همان طور که مطالعه کردید و متوجه شدید کمپرسورها حتی مدل خاصی از آن ها، دارای تنوع های مختلفی می باشد. به همین جهت انتخاب یک کمپرسور باد مناسب بسیار سخت می شود. برای خرید کمپرسور باید به جایی رویم که علاوه بر توضیح نکات مختلف امکان مقایسه هم وجود داشته باشد زیرا برای افراد دشوار است که جداگانه به دنبال اطلاعاتی در مورد کمپرسور بروند. این به علت زمان بر بودن باعث صرف هزینه بیشتر می شود. فروش کمپرسور باد فندکی باید به گونه ای باشد که هر فرد با دیدن مدل های مختلف و مقایسه آن بتواند باتوجه به نیاز خود کمپرسور باد فندکی متناسب را بیابد.

سخن پایانی

 

شرایطی را در نظر بگیرید که در سرمای شدیدی در جاده خارج از شهر لاستیک خودرو شما پنچر میشود و در بهترین حالت شما زاپاس به همراه دارید ولی ابتدا باید جک ، آچار چرخ و زاپاس را از داخل صندوق ماشین بیرون آورده و ماشین را روی جک برده و چرخ پنچر را تعویض نمایید که خود این مراحل بسیار زمان بر و طاقت فرسا است و در شرایط بد آب و هوایی این سختی چند برابر می شود. حالا در همین شرایط اگر یک کمپرسور باد فندکی یا پمپ باد فندکی به همراه داشته باشید میتوانید در کمترین زمان ممکن لاستیک ماشین را باد کرده و دیگر نیاز به انجام این پروسه های دشوار نباشد و تا کیلومترها با همان چرخ پنچر حرکت کنید تا به آپاراتی رسیده و لاستیک پنچر را تعویض و پنچرگیری کنید. یا هنگام سفر و طبیعت گردی برای بازی بچه ها توپ را باد کنید یا حتی برای تفریح های ساحلی وسایل مورد نیاز خود را باد کرده یا در خانه استخر بادی کودکان را با کمترین زمان ممکن باد کرده و برای تفریح کودکان آماده کنید و بسیاری دیگر از امکاناتی که یک پمپ باد فندکی در اختیار شما قرار میدهد که حتی با مدل های دارای چراغ قوه و ابزارهای دیگر به کاربرد آن بیافزایید.

حالا از کجا می توان کمپرسور باد فندکی مورد نیاز خود را تهیه کرد. با تعدد و افزایش تعداد مدل ها و مارک های مختلف فروش کمپرسور های باد فندکی بسیار زیاد شده است البته پیدا کردن مدل و مارک مناسب و با کیفیت بسیار دشوار است و نیاز مند داشتن اطلاعات و دانش مناسب برای خرید این گونه تجهیزات می باشد از این رو که هر کمپرسوری نیاز دارد تا در طول بازه عمر مفید خود نگه داری شود. حال اگر کمپرسور از مدل بسیار خوبی برخوردار باشد علاوه بر صرف هزینه کمتر دارای بازدهی بیشتری در طول عمر مفید خود می شود.

 
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا